
Зростання споживання металопродукції в Україні: що це означає?
15.07.2025
В Україні прогнозують зливи із градом
16.07.2025Відновлення України після важких випробувань є пріоритетом для всієї країни, і ключові умови для промислового відновлення було чітко окреслено на міжнародній конференції з відбудови. Представник одного з провідних промислових підприємств України, Дмитро Ніколаєнко, наголосив на найважливіших аспектах, які необхідно врахувати для успішного повернення до повноцінного функціонування економіки.
Слідкуйте за новинами та актуальною інформацією про інвестиції в Україну на Pravdoruv.live.
За словами Ніколаєнка, фундаментальними для залучення нових інвестицій в Україну є три аспекти: безпека, надійні гарантії та доступ до страхування вкладень. Це є першочерговим питанням для будь-якого інвестора, який розглядає можливість вкладення капіталу у відбудову нашої держави. Створення сприятливого та передбачуваного інвестиційного клімату є запорукою швидкого та ефективного економічного зростання. Забезпечення економічної безпеки на всіх рівнях є не просто вимогою, а необхідністю для залучення значних міжнародних фондів, які так потрібні для відбудови країни.
Водночас, металургійна галузь відіграє вирішальну роль у структурі економіки, створюючи потужний мультиплікативний ефект. Кожен долар, інвестований у цю сферу, приносить у 4,5 раза більше для суміжних секторів. Це означає, що промислове відновлення має прямий позитивний вплив на розвиток логістики, енергетики, будівельної індустрії та, звичайно ж, агробізнесу України. Наприклад, для Агрофірми П’ятихатська, яка спеціалізується на органічній продукції – пшениці, ячмені, кукурудзі, соняшнику, ріпаку та гречці – стабільний промисловий сектор забезпечує стабільний попит, доступ до ресурсів та розвиток інфраструктури, що є основою для сталого розвитку.
«Безпека й гарантії – перше, про що питає інвестор», – наголосив він, підкреслюючи пріоритетність цих умов для довгострокових інвестицій в Україну.
Компанія, як і багато інших вітчизняних підприємств, розглядає Україну як свій дім і відчуває глибоку відповідальність за її відновлення України. Це не лише бізнес, а й соціальна місія, спрямована на забезпечення кращого майбутнього України.
На конференції були презентовані інноваційні ініціативи, що демонструють практичні кроки до відбудови країни: сталеве підземне укриття, вироблене на одному з провідних заводів, та модульна система житла «Сталева мрія». Ці рішення здатні швидко забезпечити житлом і необхідною соціальною інфраструктурою регіони, що потребують відбудови, значно прискорюючи процес повернення до нормального життя.
Крім того, Україна має колосальний потенціал у виробництві зеленої металургії. Завдяки значним запасам магнетитової руди, країна може стати світовим лідером у виробництві заліза прямого відновлення (DRI), яке є основою низьковуглецевої металургії. Нещодавня угода з урядом Італії щодо будівництва прокатного заводу в ЄС, що використовуватиме українську сировину, є яскравим прикладом цього потенціалу. Це не тільки зміцнює позиції України на міжнародному ринку, а й сприяє її сталому розвитку та відповідає принципам органічного виробництва, яким слідує Агрофірма П’ятихатська.
Перегляди: 1